Děkujeme,

že s námi šíříte naději : )

Vaše finanční dary se proměnili ve …

15 úspěšných projektů

100.000+ hodin pomoci

nespočet úsměvů

Pomozte nám pomoct ještě víc

Jen díky našim dobrovolníkům můžeme pomáhat …

50+ aktivních dobrovolníků 

3 města

1 mise

Chceš být jedním z nás?

Vaše dary měníme na skutky!

Díky finančním darům našich podporovatelů jsme mohli uspořádat již přes 20 speciálních akcí pro děti v dětských domovech, 6 školení finanční gramotnosti, 7 seminářů osobního rozvoje, více jak 50 kreativních aktivit pro děti v nemocnicích, nespočet návštěv v domovech pro seniory a rozdali jsme na tuny naděje. Podpořte nás a pomozte nám pomoct dalším! Šiřte s námi naději! : )

V čem jsme jiní?

Jsme jediný čistě dobročinně založený, apolitický studentský spolek v ČR. Pomáháme napřímo v terénu, organizujeme celostátní soutěže a pomáháme dalším organizacím. Vyvíjíme však i vlastní analyticko-výzkumné aktivity na poli dobročinnosti. V roce 2015 jsme za své aktivity získali cenu Gratias Tibi.

Od té doby našich 263 dobrovolníků strávilo nezištnou pomocí již víc než 1650 hodin a společně jsme pomohli tisícům lidí, kteří to potřebují.

Rádi tě přivítáme mezi námi!

Máš zájem stát se dobrovolníkem Mise naděje a pomáhat s námi? Podívej se do sekce naše projekty a vyber si, komu chceš pomáhat. Pokud se chceš zapojit spíše v rámci některého z oddělení, průběžně nabíráme šikovné lidi do marketingu, projektových manažerů a do HR : )

Co jako dobrovolník získáš?

Misi naděje podporují